farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
سه شنبه, 01 دی 1394 16:28

خريد و فروش سنگ هاي قيمتي

نوشته شده توسط farid mohammadi
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خريد سنگ قيمتي, خريد فروش سنگ قيمتي, سنگ قيمتي, گارنت, خريد گارنت, خريد گارنت دانه اناري, فروش سنگ قيمتي, عقيق قم, عقيق سيستان بلوچستان, عقيق, خريد عقيق خريد سنگ قيمتي, خريد فروش سنگ قيمتي, سنگ قيمتي, گارنت, خريد گارنت, خريد گارنت دانه اناري, فروش سنگ قيمتي, عقيق قم, عقيق سيستان بلوچستان, عقيق, خريد عقيق خريد سنگ قيمتي, خريد فروش سنگ قيمتي, سنگ قيمتي, گارنت, خريد گارنت, خريد گارنت دانه اناري, فروش سنگ قيمتي, عقيق قم, عقيق سيستان بلوچستان, عقيق, خريد عقيق

 پیشنهاد ویژه جهت فروش سنگ های قیمتی:  فایل خریداران سنگ های قیمتی همراه با شماره تماس ، برای اطلاعات بیشتر در خدمتم : فرید محمدی 09187654159 

صنعت سنگ های قیمتی در بین 10 صنعت فعال جهان قرار دارد. 

 گارنت یکی از بی نظیر ترین سنگ های قیمتی ایران به شمار می آید. گارنت نوع دمانتویید و آلماندین پرفروش ترین انواع گارنت ها به شمار می آیند. از خانواده سیلیکات ها بوده و نوع تراش و پولیش پذیری این نوع سنگ قیمتی بسیار عالی است. معمولا ، گارنت نوع سرخ و سبز جایگاه خوبی در بین سنگ های قیمتی را به دست آورده اند. در زمینه نصب نگین های گارنت چه به رنگ سرخ دانه اناری و یا سبز دمانتویید باید چندین نکته را مد نظر قرار داد. سنگ گارنت زمانی که با کیفیت عالی تراش و فرآوری می شوند میتواند بازتاب نور از ضلع های مختلف و همچنین انعکاس نور از داخل سنگ را میتوانیم شاهد باشیم . نوع تراش ارتباط نزدیکی با نوع فلزات گرانبها داشته و زیبایی سنگ قیمتی را بسیار واقعی تر نمایش خواهد داد.

گارنت  

گارنت

گارنت

ابتدا باید به نوع فلزات گرانبهایی که در یک طراحی جواهرآلاتی همچون گردنبند، دستبند، گوشواره و ترکیب شدن آن ها با سنگ قیمتی پرداخت. فلزاتی همچون طلای 24 عیار یا طلای 14 عیار و همچنین نقره با توجه به ترکیب رنگی قدرت نمایش بهتر سنگ های قیمتی را به ارمغان می آورند. فلزات میتوانند قدرت درخشندگی سنگ های قیمتی را دو چندان نمایش دهند. تز طرفی دیگر برخی از سنگ های قیمتی میتوانند در همراهی با سنگ گارنت ارزش کار جواهری را بهبود بخشندو به طور مثال آکوآمارین یکی از منحصر به فرد ترین سنگ های قیمتی بوده که قدرت ترکیب شدن با سنگ گارنت سرخ و یا سبز رنگ را داشته و ترکیب این دو سنگ قیمتی و نصب آن ها بر روی یک انگشتر و یا هر نوع طراحی جواهرآلاتی ارزش بی نطیری به نوع طراحی خواهد بخشید. آکوآمارین به رنگ ابی روشن و دمانتویید به رنگ های قرمز و یا سبز میتوانند ترکیب بی نظیری را با سنگ آکوامارین به وجود آورند .

یکی دیگر از گزینه های خوبی که میتواند با سنگ گارنت ، طراحی جواهری منحضر به فردی را خلق کند سنگ آمیتیتست آن هم به رنگ بنفش تیره و یا صورتی روشن است که در یک قاب قلزی همچون طلای سفید درخشندگی بی نظیری را خلق خواهد کرد .  ترکیب رنگ آمیتیست همراه با گارنت سرخ و طلای سفید در کنار نگین های درخشنده الماس ایده فوق العاده ای است که میتوانید در تصویر پایین مشاهده کنید . آمیتیست نوع بنفش زیبایی متقاوتی نسبت به نوع صورتی روشن داشته و بهتر میتوان با گارنت سرخ همراه کرد. در تصویر پایین گارنت سرخ نوع آلماندین با نگین بزرگتر در وسط انگشتر نصب شده است و نگین های متوسط آمیتیست در کنار انگشتر که با نگین های کوچک الماس سفید ترکیب شده و طلای سفید نیز به عنوان فلز گرانبها نقش اصلی را ایجاد کرده است. آمیتیست از منحصر به فرد ترین سنگ های قیمتی می باشد که در ایران و افعانستان و چند کشور آفریقایی میتوان پتانسل عظیمی از این نوع سنگ قیمتی را شاهد بود. گارنت سرخ و آمیتیست از جمله سنگ های قیمتی ای هستند که به وفور در ایران یافت می شوند. کشور افقانستان و برزیل بزگترین صادر کننده سنگ آمیتیست در دنیا به شمار می آیند . .

گارنت گارنت

 گارنت

 

 

 

سنگ هاي قيمتي جذابيت خاصي دارند و انسان را به سمت خود مي كشند و با رنگ هاي دلرباي خود ذهن انسان را محبوب خود مي

كنند از اين رو مورد پسند بسياري از خانم ها و اقايان مي باشد. بسياري از سنگ هاي قيمتي در كشور ايران بسيار مورد پسند و مهم هستند و از شهرت جهاني برخوردارند. ايران يكي از مهمترين كشور هاي توليد كننده سنگ هاي قيمتي گارنت به رنگ هاي قرمز ، سبز و يا زرد مي باشد و در كنار آن بسيار ي از معادن عقيق نيز در بورس كار هستند از اين رو ميزان سنگ هاي قيمتي در ايران به اندازه كافي مي باشد اما نوع بازار يابي برا ياينگونه سنگ هاي قيمتي بسيار مهم است و بايد به اين موضوع توجه كامل شود. سنگ هيا گرانبها در ايران بسيارند و اينكه چگونه تراش خورند و وارد بازار جهاني شوند يك امر بسيا رمهم مي باشد چرا كه بسيار ياز توليد كنندگان سنگ هاي قيمتي به صورت استاندارد اين سنگ ها را توليد نمي كنند و در كنر سنگ معدن سنگ مادر نيز به عنوان سنگ مزاحم مي باشد از اين رو بايد به اين موضوع توجه لازم شود تا با موفقيت بيشتري وارد بازار ججهاني شويم. سنگ هاي قيمتي همچون اپيدوت ، فيروزه ، گارنت ، انواع عقيق و سنگ هيا ديگر ميتوانند جذابيتي به حد حصري را در دنيا جواهرآْت داشته باشند از اين رو بايد به اين موضع توجه كرد كه سنگ هاي قيمتي ايران قدرت رقابتي با كشور هاي ديگرا را دارند از اين رو ماسعي مي كنيم در اين نوشته مجموعه اي از مشتريان و خريداران سنگ های قیمتی ايران را در نقاط مختلف دنيا به شما معرفي كنيم.

 

 

 

download

 

 

خواندن 8852 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 اسفند 1396 06:40
محتوای بیشتر در این بخش: « خريدار سنگ گارنت خريد و فروش عقيق »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.