farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
شنبه, 23 مرداد 1395 11:57

شركت ايتاليايي خريد سنگ قيمتي

نوشته شده توسط Farid Mohammadi
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خريد  و فروش گارنت سبز خريد و فروش گارنت سبز خريد و فروش گارنت سبز

 پیشنهاد ویژه جهت فروش سنگ های قیمتی:  فایل خریداران سنگ های قیمتی همراه با شماره تماس ، برای اطلاعات بیشتر  در خدمتم : فرید محمدی 09187654159 

معرفی شرکت های وارد کننده و خریدار سنگ های قیمتی یکی از مهمترین بخش هایی می باشد که باید سعی در مغرفیآـن ها به تجار و یا دارندگان سنگ های قیمتی در الويت نخست می باشد.

امروز قصد دارم مهمترین شرکت وارد کننده سنگ های قیمتی ایتالیا را به شما معرفی کنم. شرکت Antonio papini ایتالیا از تولید کنندگان و وارد کنندگان سنگ های جواهر آلاتی  وسایل جواهر سازی در ایتالیا به حساب می آيد که بیشتر سنگ های قیمتی پرطرفدار را در دنیا به فروش می رساند.این شرکت با بیش از . چهل سال سابقه خرید سنگ های قیمتی توانسته نمایشگاه بزرگی در این زمینه به وجود آورده و به دنیال سنگ های قیمتی با کیفیت می باشد چرا که بیشتر این سنگ ها وارد بازار اروپا شده و باید تراش آن نیز بر طبف استاندارد جهانی باشد.این شرکت فعالیت خود را از سال 1964 شروع کرده ایران، افعانستان، برزیل، برمه از مهمترین کشور هایی هستند که در لیست خرید این شرکت قرار گرفته و از مشتریان اصلی به حساب می آید. رنگهای سبز همچون زمرد در لیست خرید اصلی این شرکت به حساب می آید. گارنت سز، زمرد، مالاکیت از چمله سنگ های قیمتی هستند که شرکت های ایتالیا بیشتر بدان توجه می کنند. کشور ایتالیا را میتوان یکی از کشورهای وارد کننده اصلی در زمینه سنگ های قیمتی دانست ایتالیا در کنار اسپانیا در اروپا از مهمترین شرکت های تولید کننده و خریدار می باشند.

خواندن 1680 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 اسفند 1396 05:59
محتوای بیشتر در این بخش: « گارنت سنگ آرامش ابسيدين »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.