farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
جمعه, 29 مرداد 1395 13:47

گارنت سبز

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خريد و فروش گارنت سبز, گارنت سبز, گارنت, انواع گارنت سبز, گارنت ايران, گارنت سبز كرمان, بازار گارنت سبز, بازار گارنت, مشتري گارنت خريد و فروش گارنت سبز, گارنت سبز, گارنت, انواع گارنت سبز, گارنت ايران, گارنت سبز كرمان, بازار گارنت سبز, بازار گارنت, مشتري گارنت خريد و فروش گارنت سبز, گارنت سبز, گارنت, انواع گارنت سبز, گارنت ايران, گارنت سبز كرمان, بازار گارنت سبز, بازار گارنت, مشتري گارنت

در زمینه خرید فروش سنگ قیمتی در خدمت هستم : 09187654159

به گزارش سایت ژئوسورس ، تاسویر یکی از مهمترین گارنت های سبز موجود در کشور نیجریه است که از ذخایر اصلی این کشور به شمار می آید .گروسولار نیز یکی از معروف ترین های گارنت های موجود در کشور نیجریه می باشد.

سبز روشن و کم رنگ از ویژگی های گارنت گروسولار نیجریه می باشد. البته این نوع گارنت بسیار معروف است و ابزگترنی تجارت سنگ قیمیتی  را در این کشور به خود اختصاص داده است . گروسولار بسیار گران قیمت است و یک قیراط سنگ تراش خورده آن معادل چند میلیون تومان ارزش دارد و در بازار جهانی به فروش می رسد. کشور های اروپایی اولین کشور هایی هستند که گروسولار نیجربه را فراوری می کنند و به آن ارزش بخشیده اند.البته این قیمت بالا برای نوعی از گروسولار می باشد که رنگ آن به اصطلاح تواید کنندگان گارنت به رنگ سبز روشن نعنایی معروف است که بیار زیبا و دلربا یوده و ارزش آن زمان تراش بسیار بالاست.نوع گروسولار به رنگ زرد نیز دیده می شود ونوع تراش برلیان بسیار مشهور است. رنگ نعنایی در بین گارنت سبز بسیار مشهور است. دمانتویید نیز قیمت بسیار بالاتری نسبت به گارنت گروسولار داشته و می توان گفت جایگاه بسیار خوبی در بازار جهانی دارد. گارنت سنگ بسیار سختی هست و زمانی که هسته آن نیز به رنگ سیز باشد جذابیتش بسیار بالاست . گروسولار را می توان با دمانتویید مقایسه کرد چرا که هر دو طرفداران خود را دارند.  می توان گارنت سبز دمانتویید را می توان هم رقیب گارنت سبز نیجریه دانست و باید تلاش کرد تا جایگاه واقعی آن در دنیا به دست آورد .  

خواندن 653 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 10 آبان 1396 05:30
محتوای بیشتر در این بخش: « گارنت سبز گارنت سبز »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.