farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
یکشنبه, 07 آبان 1396 06:00

گارنت سبز

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
گارنت, گارنت سبز, دمانتویید, گارنت دمانتویید, قیمت دمانتویید, گارنت کرمان, انواع گارنت, گارنت سبز, خرید و فروش گارنت,  گارنت ایران, گارنت کرمان,  گارنت سبز گارنت, گارنت سبز, دمانتویید, گارنت دمانتویید, قیمت دمانتویید, گارنت کرمان, انواع گارنت, گارنت سبز, خرید و فروش گارنت, گارنت ایران, گارنت کرمان, گارنت سبز گارنت, گارنت سبز, دمانتویید, گارنت دمانتویید, قیمت دمانتویید, گارنت کرمان, انواع گارنت, گارنت سبز, خرید و فروش گارنت, گارنت ایران, گارنت کرمان, گارنت سبز

در زمینه خرید فروش سنگ های قیمتی در خدمتم : 09187654159

همانطور که میدانید کشور ایران از منابع عظیم سنگ قیمتی و صنعتی گارنت به شمار می آید که سالیانه به میزان قابل توجهی از این سنگ قیمتی به کشور های عربی و چین صادر می شود .

سنگ گارنت با توجه به تنوع بسیار بالایی که دارد و همچنین سختی 7 به بالا میتوان آن را به عنوان سنگ قیمتی خوش تراش در نظر گرفت البته برخی از انواع آن به صورت کلکسیونی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. گارنت دمانتویید کرمان، رنگی سبز و شفاف از گزینه های مهم در این صنعت است که میتوان آن را برترین دمانتویید موجود در ایران نام برد که به میزان قابل توجهی صادرات در این زمینه صورت گرفته و بسیاری از کشور های خریدار در زمینه سنگ های قیمتی این سنگ را به خوبی می شناسند .

دمانتویید های ایران بیشتر در کرمان و تکاب و یا شاهین دژ موجود می باشند که هر کدام بازار خاصی را به خود اختصاص داده اند. گارنت تکاب بیشتر به صورت کلکسیونی کاربرد داشته و گارنت کرمان نیز برای تراش بسیار پرئ کاربرد است .

خواندن 4648 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 آبان 1396 06:14
محتوای بیشتر در این بخش: « گارنت خواص سنگ »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.