farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
چهارشنبه, 01 آذر 1396 06:28

فیروزه

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فیروزه، خرید و فروش فیروزه، خرید فیروزه، فروش فیروزه، خاصیت فیروزه، خواص فیروزه، فیروزه، خرید و فروش فیروزه، خرید فیروزه، فروش فیروزه، خاصیت فیروزه، خواص فیروزه، فیروزه، خرید و فروش فیروزه، خرید فیروزه، فروش فیروزه، خاصیت فیروزه، خواص فیروزه،

در زمینه خرید و فروش سنگ قیمتی در خدمتم : 09187654159 

سنگ قیمتی فیروزه یکی دیگر از سنگ های گرانبها و بسیار با ارزش که چشم هر انسانی را به خود خیره خواهد کرد چرا که آن را دریای آبی رنگ و آرامش بخش می نامند.

در بین اروپایی ها بسیار با ارزش است و ارزش آن را نوع برش و فرآوری آن تعیین میکند. از این رو این سنگ قیمتی انسان را به سوی خود جذب خواهد ساخت. میتوان گفت فیروزه مختص کشور ایران است و منابع بسیاری برای این سنگ در کشور در نطر گرفته شده است. از طرفی دیگر فیروزه بسیار نرم ، برش میخورد. از سوی دیگر در بین مردم عموم محبوبیت بی حد و حصری دارد. چندین رنگ برای این سنگ قیمتی در نظر گرفته شده است و ایران یکی از بزرگترین و مصرکنند اصلی در زمینه سنگ فیروزه در دنیا به شمار می آید .

بھترين فیروزه ھا به رنگ آبي آسماني در ايران است.در تبت فیروزه ھاي سبز داراي ارزش زيادي ھستند ديگر مناطقي كه فیروزه در آنھا وجود دارد عبارتند از  ايالت ھاي نوادا،كلرادو،آريزونا فیرزو ھايروشن تر از فیرزوه ھاي مكزيكي وايراني چون متخلخل ترند.در روسیه، انگلستان،شیلي واسترالیا ھم موجود مي باشند.

خواندن 580 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 آذر 1396 09:23
محتوای بیشتر در این بخش: « مالاکیت خاصیت در کوهی »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.