farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
چهارشنبه, 22 آذر 1396 06:34

استاندارد های سنگ های قیمتی

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سنگ های قیمتی، فروش سنگ قیمتی، انواع سنگ های قیمتی، خرید و فروش سنگ قیمتی، سنگ قیمتی سنگ های قیمتی، فروش سنگ قیمتی، انواع سنگ های قیمتی، خرید و فروش سنگ قیمتی، سنگ قیمتی سنگ های قیمتی، فروش سنگ قیمتی، انواع سنگ های قیمتی، خرید و فروش سنگ قیمتی، سنگ قیمتی

در زمینه خرید و فروش سنگ های قیمتی در خدمتم : 09187654159

 

 

. سنگ های قیمتی رنگی به طور کلی برش داده می شوند تا زیبایی رنگ آنها را به حداکثر برسانند. برای به رسمیت شناختن کیفیت در برش سنگ قیمتی، چندین مورد در نظر گرفته شده است. برش خوب، رنگ جواهرسازی را نشان می دهد، ورودی های نوری آن را کاهش می دهد، و تقارن و نسبت کلی را خوب نشان می دهد.

از آنجا که سنگهای قیمتی می توانند متفاوت باشند، استانداردهای سختی هندسی وجود ندارد، زمانی که به حداکثر رساندن درخشندگی یا رنگ می رود سنگهای قیمتی، به ویژه موارد نادر و یا کمیاب ، گاهی به خاطر اندازه سنگ قیمتی برای تراش دیگر به رنگ بندی آن توجه نمی شودو ملاک اندازه سنگ هست . هنگامی که انواع کوراندوم مانند یاقوت کبود و روبی برای حداکثر وزن به جای زیبایی کاهش می یابد، ممکن است رنگ یا رگه های رنگی را نشان دهند. بسیاری از معروفترنی سزکت ها تنها بهترین کیفیت، جواهرات رنگی انتخاب شده را به فروش می رساند در سنگ جواهر با رنگ اشباع بیشتر، بهترین برش ممکن است کمتر از حد متوسط باشد، و اجازه می دهد نور بیشتری برای نفوذ به سنگ قیمتی وارد شود.، در حالی که در گوهر اشباع کمتر، رنگ ممکن است از یک برش عمیق تر صورت گیرد .

خواندن 1164 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 24 آذر 1396 06:23
محتوای بیشتر در این بخش: « ارزش سنگ های قیمتی سنگ های قیمتی »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.