farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
یکشنبه, 01 بهمن 1396 06:04

سنگ قیمتی آمیتیست

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آمیتیست، سنگ آمیتیست، خرید و فروش آمیتیست، انواع آمیتیست، قیمت آمیتیست، بلور آمیتیست، آمیتیست، سنگ قیمتی، سنگ نیمه قیمتی، سنگ قیمتی آمیتیست، آمیتیست برزیل، آمیتیست ایران، آمیتیست افغانستان آمیتیست، سنگ آمیتیست، خرید و فروش آمیتیست، انواع آمیتیست، قیمت آمیتیست، بلور آمیتیست، آمیتیست، سنگ قیمتی، سنگ نیمه قیمتی، سنگ قیمتی آمیتیست، آمیتیست برزیل، آمیتیست ایران، آمیتیست افغانستان آمیتیست، سنگ آمیتیست، خرید و فروش آمیتیست، انواع آمیتیست، قیمت آمیتیست، بلور آمیتیست، آمیتیست، سنگ قیمتی، سنگ نیمه قیمتی، سنگ قیمتی آمیتیست، آمیتیست برزیل، آمیتیست ایران، آمیتیست افغانستان

 

در زمینه خرید و فروش سنگ های قیمتی در خدمتم : 09187654159 

 

آمیتیست یکی از سنگ های قیمتی پر انرژی و آرامش بخش در بین طرفداران سنگ های قیمتی به شمار می آید . سنگ های قیمتی با کریستال کامل و سیستم بلوری مختص خود جذابیت متفاوتی داشته و با توجه به ترکیب رنگی بنفش تیره و یا روشن ارتباط نزدیکی با روحیات انسان ایجاد می کند . رنگ بنفش رنگی دلرباست و در دنیای جواهرآلات انتخاب و گزینه های بیشتری را پیش روی انسان قرار می دهد . کریستال های آمیتیست که شش ضلعی بوده و بازتاب نور در آن بسیار چشم گیر است . قدرت عبور نور در آن به میزان خلوصیت سنگ قیمتی وابسته است .

این سنگ را میتوانید در ترکب با فلزات گرانبها مورد استفاده قرار دهید . طلای سفید و یا نقره بهترین گرینه برای این سنگ قیمتی محسوب می شود . معمولا در اندازه های بزرگتر قسمت فوقانی کریستال رنگ پررنگ تری دارد و قسمت تحتانی آن کم رنگ تر می باشد . در بیشتر مواقع به شکل کریستال های کوچک دیده می شود و همراه با کوارتز دودی بسیار مورد توجه است. در حالت طبیعی لایه ای از عقیق نیز در قسمت پایین این کریستال تشکیل می شود . بسیاری از افراد از آمیتیست به عنوان سنگ دلربا و آرامش بخش بهره می برند . معمولا در حفرات سنگ های آذرین تشکیل شده و رشد بلور های زیبای آمیتیست را میتوان شاهد بود. این سنگ قیمتی به راحتی فرآوری شده و میتواند کاربرد وسیعی را برای این سنگ قیمتی در دنیای جواهرآلات تغریف کرد .

 

 

 

خواندن 1261 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 01 بهمن 1396 06:11
محتوای بیشتر در این بخش: « آمیتیست سنگ قیمتی اپال »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.