farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
پنج شنبه, 19 بهمن 1396 05:19

فیروزه

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خريد سنگ قيمتي فيروزه, سنگ قيمتي فيروزه, فيروزه, خريد و فروش فيروزه, نام سنگ هاي قيمتي,سنگ هاي قيمتي, سنگ سبز قيمتي ,فيروزه نيشابور, سنگ ماه تولد, خريد سنگ ماه تولد, قيمت سنگ قيمتي, قيمت سنگ فيروزه, خواص سنگ فيروزه خريد سنگ قيمتي فيروزه, سنگ قيمتي فيروزه, فيروزه, خريد و فروش فيروزه, نام سنگ هاي قيمتي,سنگ هاي قيمتي, سنگ سبز قيمتي ,فيروزه نيشابور, سنگ ماه تولد, خريد سنگ ماه تولد, قيمت سنگ قيمتي, قيمت سنگ فيروزه, خواص سنگ فيروزه خريد سنگ قيمتي فيروزه, سنگ قيمتي فيروزه, فيروزه, خريد و فروش فيروزه, نام سنگ هاي قيمتي,سنگ هاي قيمتي, سنگ سبز قيمتي ,فيروزه نيشابور, سنگ ماه تولد, خريد سنگ ماه تولد, قيمت سنگ قيمتي, قيمت سنگ فيروزه, خواص سنگ فيروزه

در زمینه مشاوره ،خرید و فروش سنگ های قیمتی در خدمتم : 09187654159

 

 

سنگ قیمتی فیروزه با توجه به منابع عظیمی که در ایران اکتشاف شده ، انتظار می رود که بازار جهانی سنگ های قیمتی تحت تاثیر کیفیت و واردات فیروزه ایران در کشور های اروپایی و تایوان می باشد . رنگ فیروزه ای، آبی فیروزه ای، آبی سبز، سبز فیروزه ای همراه با رگه های طلایی رنگ و یا قهوه ای رنگ از زیبا ترین سنگ های قیمتی ایران به شمار می آید.

پتانسیل اصلی آن در نیشابور و شهر بابک با تنوع بسیاری در طبیعت تشکیل شده است . از دوران باستان کشورهایی همچون ایران، مصر، برزیل و آریزونا به تجارت سنگ فیروزه پرداخته و به تدریج این سنگ ارزشمند در سطح جهانی به خوبی شناخته شده است . با توجه به افزایش ارتباط کشور های فعال در زمینه سنگ های قیمتی و پیشرفت تکنولوژی های مرتبط با فرآوری و تراش سنگ های گرانبها ، تعریف متفاوتی از سنگ های ارزشمند در دنیا به وجود آمده و به تدریج بسیاری از تجار به این صنعت پویا روی آورده و تغییرات عمده ای را در این عرصه موجب شده است. فیروزه در کشورهایی همچون تایوان، مالزی، سنگاپور، دبی، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا،برزیل از مهمترین سنگ های قیمتی در بازار تجاری این کشورها به شمار می آید .

 

 

 

خواندن 992 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 19 بهمن 1396 06:12
محتوای بیشتر در این بخش: « گارنت فیروزه »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.