farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
شنبه, 28 بهمن 1396 05:32

فیروزه

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سنگ فيروزه، فيروزه، سنگ قيمتي،خريد فيروزه, خريد سنگ فيروزه, خريد و فروش سنگ فيروزه, فيروزه, فيروزه نيشابور سنگ فيروزه، فيروزه، سنگ قيمتي،خريد فيروزه, خريد سنگ فيروزه, خريد و فروش سنگ فيروزه, فيروزه, فيروزه نيشابور سنگ فيروزه، فيروزه، سنگ قيمتي،خريد فيروزه, خريد سنگ فيروزه, خريد و فروش سنگ فيروزه, فيروزه, فيروزه نيشابور

در زمینه مشاوره ، خرید و فروش سنگ های قیمتی در خدمتم : 09187654159

 

 

سنگ قیمتی فیروزه در دو صحرای نوانادا و آریزونا با سابقه چندین هزار ساله مورد استخراج، فرآوری و تجارت قرار میگرفت. در فرهنگ های مختلفی سنگ فیروزه با تعاریف گوناگونی وارد زندگی انسان گشته و توانسته تا به امروز جایگاه اقتصادی خود را در بازار جهانی به دست آورد . ایران، برزیل، مناطقی همچون نوادا و آریزونا وهمچنین مکزیک از بزرگترین پتانسیل داران این سنگ قیمتی در جهان محسوب می شوند .

معمولا در معادن مس و طلا میتوان همراه با فیروزه انواع مالاکیت، آزوریت، طلا و عناصر دیگری را یافت. در صحرای نوادا ، سنگ فیروزه به رنگ های آبی- سبز، آبی فیروزه ای، سبز کم رنگ به همراه رگه های قهوه ای رنگ و یا بدون رگه و طرح یافت می شود . بسیاری از کاوشگرانی که در این منطقه فعالیت دارند روزانه با کاوش های بیشماری روبرو می شوند و هر روز رگه هایی جدیدی از سنگ فیروزه را در این دو صحرای بزرگ اکتشاف و استخراج می کنند. از سال 1929 اکتشاف و فرآوری سنگ فیروزه در نوادا و آریزونا شکل گرفته و امروزه به تعریفی اقتصادی از این سنگ گرانبها دست یافته اند . رویداد های زمین شناسی بیشماری در این منطقه تشکیل سنگ فیروزه را رقم زده اند. معمولا فروشندگان این سنگ گرانبها بیشتر به صورت فرآوری شده و یا خام و همچنین به عنوان محصول تمام شده این سنگ گرانبها را عرضه می کنند .

خواندن 1002 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 28 بهمن 1396 15:39
محتوای بیشتر در این بخش: « فیروزه فیروزه »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.