farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
یکشنبه, 29 بهمن 1396 05:18

فیروزه

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خريد سنگ قيمتي فيروزه, سنگ قيمتي فيروزه, فيروزه, خريد و فروش فيروزه, نام سنگ هاي قيمتي,سنگ هاي قيمتي, سنگ سبز قيمتي ,فيروزه نيشابور, سنگ ماه تولد, خريد سنگ ماه تولد, قيمت سنگ قيمتي, قيمت سنگ فيروزه, خواص سنگ فيروزه خريد سنگ قيمتي فيروزه, سنگ قيمتي فيروزه, فيروزه, خريد و فروش فيروزه, نام سنگ هاي قيمتي,سنگ هاي قيمتي, سنگ سبز قيمتي ,فيروزه نيشابور, سنگ ماه تولد, خريد سنگ ماه تولد, قيمت سنگ قيمتي, قيمت سنگ فيروزه, خواص سنگ فيروزه خريد سنگ قيمتي فيروزه, سنگ قيمتي فيروزه, فيروزه, خريد و فروش فيروزه, نام سنگ هاي قيمتي,سنگ هاي قيمتي, سنگ سبز قيمتي ,فيروزه نيشابور, سنگ ماه تولد, خريد سنگ ماه تولد, قيمت سنگ قيمتي, قيمت سنگ فيروزه, خواص سنگ فيروزه

در زمینه خرید و فروش سنگ های قیمتی در خدمتم : 09187654159

 

 

سنگ فیروزه در بیشتر مواقع با رگه های قرمز- قهوه ای و یا قهوه ای - شکلاتی در طبیعت تشکیل می شود. گاهی میتوان شاهد بود که رگه ها به صورت شبکه تار عنکبوتی به یکدیگر متصل هستند و ساختار بسیار زیبایی را در سطح سنگ فیروزه رقم زده اند. فیروزه smoky در صحرای نوانادا از گرانقیمت ترین و زیباترین فیروزه این منطقه به شمار می آید.

رنگ آبی، آبی- سبز، سبز روشن و آبی روشن از ترکیب رنگی فیروزه میتوان بر شمرد که در بازار اروپا نیز حضور این سنگ گرانبها را میتوانیم شاهد باشیم. نوع دیگری نیز در این منطقه استخراج می شود که رنگ آبی بسیار خالصی داشته و به آبی اقیانوسی معروف است و تعداد رگه ها نیز در این سنگ بسیار محدود بوده و تقریبا فیروزه خالصی می باشد که از نظر گرانقیمت بودن در رده نخستین قرار دارد. فیروزه رنگ آبی و سبز نیز با رگه های قرمز ، قهوه ای زیبای فوق العاده ای دارد اما از نظر ارزش گذاری در رده سوم قرار دارد.

خواندن 1004 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 بهمن 1396 05:26
محتوای بیشتر در این بخش: « فیروزه سنگ فیروزه »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.