farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
جمعه, 04 آبان 1397 16:48

خرید و فروش زبرجد

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید و فروش زبرجد، شاه مقصود، زبرجد، الیوین، قیمت شاه مقصود، قیمت زبرجد، ارزش زبرجد، ارزش شاه مقصود، قیمت شاه مقصود، شاه مقصود خرید و فروش زبرجد، شاه مقصود، زبرجد، الیوین، قیمت شاه مقصود، قیمت زبرجد، ارزش زبرجد، ارزش شاه مقصود، قیمت شاه مقصود، شاه مقصود خرید و فروش زبرجد، شاه مقصود، زبرجد، الیوین، قیمت شاه مقصود، قیمت زبرجد، ارزش زبرجد، ارزش شاه مقصود، قیمت شاه مقصود، شاه مقصود

در زمینه خرید و فروش سنگ الیوین ( زبرجد، شاه مقصود ) در خدمتم. 09187654159

کشور ایران از جمله وارد کنندگان اصلی سنگ زبرجد از کشور افغانستان می باشد. صادرات به ایران از گذشتگان دور نیز ادامه داشته و بازار مصرف بزرگی را در ایران ایجاد کرده است. در ویترین بسیاری از طلا فروشان سنگ زبرجد چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. منابع بسیار عظیم این سنگ گرانبها در سه کشور افغانستان، استرالیا، کلمبیا این سه کشور را به صادر کنندگان اصلی تبدیل کرده است. اما بیشترین واردات ایران از کشور افغانستان صورت می گیرد. رنگ سبز روشن و یا سبز زیتونی آن را به یکی از سنگ های پرطرفدار و پر فروش در ایران مبدل ساخته است.

عبور نور در این سنگ ، منظر بسیار زیبایی به آن می بخشد. بسیاری از شهر های مذهبی در ایران نقش کلیدی در ایحاد بازار سنگ های قیمتی ایفا میکنند. البته در ایران نیز سنگ قیمتی زبرجد نیز یافت می شود اما به خاطر اینکه از سال های گذشته این سنگ از افغانستان وارد می شده است امروز نیز زبرجد افغانستان بسیار مورد تایید است. در سال های اخیر زبرجد کلمبیا نیز وارد ایران شده است و رقابت بسیار فشرده ای بین این دو محصول از دو کشور متفاوت به وجود آمده است. از این زو بازار ایران، بازار بسیار خوبی برای سنگ ربرجد میتوان بر شمرد. این سنگ گرانبها همچون سنگ های دیگر به شکل گردنبند، گردن آویز، گوشواره، دستبند، دستبند ولرد بازار مصرف می شود. رنگ سبز آن بسیار دلرباست و بازی نور در آن دل هر علاقه مندی را به سنگ قیمتی معطوف میکند.

خواندن 978 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 04 آبان 1397 17:07
محتوای بیشتر در این بخش: « زبرجد گارنت سبز »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.