farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
جمعه, 29 مرداد 1395 13:48

گارنت سبز

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خريد و فروش گارنت سبز, گارنت سبز, گارنت, انواع گارنت سبز, گارنت ايران, گارنت سبز كرمان, بازار گارنت سبز, بازار گارنت, مشتري گارنت خريد و فروش گارنت سبز, گارنت سبز, گارنت, انواع گارنت سبز, گارنت ايران, گارنت سبز كرمان, بازار گارنت سبز, بازار گارنت, مشتري گارنت خريد و فروش گارنت سبز, گارنت سبز, گارنت, انواع گارنت سبز, گارنت ايران, گارنت سبز كرمان, بازار گارنت سبز, بازار گارنت, مشتري گارنت

 

 

 

  در زمینه خرید و فروش سنگ های قیمتی در خدمت هستم: 09187654159

بسیاری از فروشندگان سنگ گارنت بیشتر تمرکز خود را بر نوع دمانتویید گذاشته اند. در ایران نیز این نوع گارنت بسیار معروف است و ارزش بالایی دارد . گارنت سبز زنجان هم گارنت معروفی است که اخیرا بازاریابی این نوع گارنت نیز شروع شده است و بیشتر برای کشور های اطراف مخصوصا پاکستان، از خریداران این نوع گارنت به شمار می آیند .

در ایران تنوع گارنت بسیار بالاست و شما به عنوان فروشنده گارنت باید معیار های مختلفی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین گارنت را به خریداران عرضه کنید.  در دنیا گارنت دمانتویید کرمان هم رقیب گارنت سبز گروسولار نیجریه و تانزانیست و باید این نکته را در نظر داشته باشید که در سطح جهان گارنت نیجریه به خاطره وجود شرکت های تاجر اروپایی از جایگاه بسیار بهتری برخوردار است و گارنت بسیار معروفیست که رقیب اصلی گارنت دمانتویید کرمان محسوب می شود . مهمترین موضوعی که سنگ قیمتی را به اوج اعتبار می رساند نوع تراش خوردن آن است که باید مورد پسند بازار دنیا در وسعتی بالا باشد تا مشتریان بیشتری را جلب کنند . گارنت با رنگ سبز روشن نعنایی بسیار معروف است که می توانید این رنگ را در نوع گروسولار یافت. بیشتر اگر بتوانیم بر نوع تراش سنگ گارنت سبز دماتویید تمرکز داشته باشیم می توانیم بازار بسیار خوبی را برای آن رقم زنیم و از فروش خام این سنگ خودداری کرده و بیشتر به صورت قرآوری بسیار بازار خوبی خواهد داشت. 

 

 

 

خواندن 792 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 10 آبان 1396 05:13
محتوای بیشتر در این بخش: « گارنت سبز گارنت سبز »
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.