farid mohammadi chianeh Farid Mohammadi

+98-918-765-4159

 Welcome to geosource building material social
جمعه, 27 مهر 1397 13:50

چند فاکتور مهم در فروش یاقوت سرخ

نوشته شده توسط فرید محمدی
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
یاقوت سرخ، یاقوت، فروش یاقوت، خرید و فروش یاقوت، یاقوت سرخ، یاقوت قرمز، قیمت یاقوت، ارزش یاقوت، فروش یاقوت، خرید یاقوت یاقوت سرخ، یاقوت، فروش یاقوت، خرید و فروش یاقوت، یاقوت سرخ، یاقوت قرمز، قیمت یاقوت، ارزش یاقوت، فروش یاقوت، خرید یاقوت یاقوت سرخ، یاقوت، فروش یاقوت، خرید و فروش یاقوت، یاقوت سرخ، یاقوت قرمز، قیمت یاقوت، ارزش یاقوت، فروش یاقوت، خرید یاقوت

یاقوت  سنگ گرانبها و قیمتی یاقوت که بیشتر به رنگهای قرمز و یا سرخ و همچنین به رنگ آبی در طبیعت یافت می شود هر کدام بازار منحصر به فرد خود را دارند.  امروز قصد داریم تا در مورد یاقوت قرمز رنگ و فاکتورهای مهم در زمینه خرید و فروش و معامله آن قید کنیم تا بتوانیم بازار بسیار خوبی را در زمینه سنگ یاقوت به شما خواننده عزیز معرفی کنیم.  همانطور که می‌دانیم چندین فاکتور مهم در زمینه فروش سنگ یاقوت قرمز مهم می باشند در ابتدا مایل هستم تا در زمینه رنگ سنگ یاقوت قرمز و یا سرخ صحبت کنم.  در هنگام فروش یاقوت تیره تر و سرخ تر نسبت به یاقوتی که رنگ فقیرتر ی دارد همچون یاقوت صورتی بازار وسیع تری و فروش بیشتری را به خود اختصاص داده است.  هرچقدر یکنواختی رنگ قرمز تیره تر بودن آن دو مرحله بیشتر باشد یاقوت سرخ بسیار ارزشمند تری به حساب می آید . از طرف دیگر در کنار رنگ که باید این دو شاخص را نیز مدنظر قرار داد تا بتوان سنگ قیمتی را به ارزش واقعی تری به بازار جهانی معرفی کرد شاخص هایی همچون وزن و  نوع تراش عواملی هستند که ارزش گذاری سنگ یاقوت را واقعی تر نشان می دهند .

معمولا یاقوت قرمز با وزنی میانگین ۴ قیراط وزن مناسبی برای فروش میباشد اما از طرف دیگر این نوع تراش همچون تراش گرد و یا تراش مستطیلی و همچنین مثلثی به ترتیب ارزش گذاری اصلی را در سنگ یاقوت اعمال میکنند . میزان براق بودن و انعکاس نور در سطح یاقوت تراش خورده و همچنین بازی نور در داخل یاقوت سرخ مهمترین عوامل ارزشمند شدن یک یاقوت را نمایش می دهند.  حال شما میتوانید با توجه به شاخص هایی که در متن بالا ذکر شد به ارزش گذاری سنگ یاقوت ای که در دسترس دارید بپردازید.

خواندن 632 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 30 مهر 1397 05:51
Copyright © 2008 - 2019 www.geosource.ir. All Rights Reserved.